ks systemRóżnorodność karniszy przekłada się doskonale na zróżnicowanie potrzeb ich użytkowników. Każdego dnia sprzedawane są karnisze posiadające rozmaite technologie, a trzeba zaznaczyć, że wiele z nich świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Również karnisze KS system okazują się być szczególnie popularne. Skąd bierze się ta popularność? Powody są dość proste. Przede wszystkim karnisze KS system posiadają wygodne formy wykończenia, które pozwalają na dopasowanie kształtu do rodzaju montażu. Jeśli chcemy więc poprowadzić karnisz nie tylko przy oknie, ale również zasłaniając system montażowy od ściany do ściany, to da się go wygiąć. Jest on również wygodny do montowania zarówno na suficie, jak i na ścianie, dzięki czemu można odpowiednio je przystosować do potrzeb każdego domu i mieszkania.

KS system to przede wszystkim system, który pozwala na łatwe zawieszanie firan. Dzięki prostej kasecie można po prostu wsunąć suwaki z firaną do szyny. Co więcej, szyna ma rozmaite kolory, więc łatwo dopasujemy ją do nietypowej kolorystyki ściany.