Catalano idealnym połączeniem funkcjonalności i estetyki

Technologia bardzo często idzie w parze z estetycznym wyglądem. Remontując łazienkę, powinniśmy postawić na jakościowy sprzęt oraz modny wygląd, co zaoferować nam może włoska i ceniona marka Catalano! Firma ta od wielu lat zajmuje się produkcją ceramiki łazienkowej i do tej pory cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Produkty te cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również nowoczesny styl wyrobów, co zachęca wielu profesjonalnych architektów wnętrz.

Najwyższa technologia

Historia firmy Catalano sięga 1967 roku. Obecnie jest ona największą włoską marką, która zajmuje się wytwarzaniem ceramiki łazienkowej. Sama powierzchnia produkcyjna zajmuje sto siedemdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych, tam zatrudnionych jest dwustu czterdziestu pracowników, obsługujących najnowsze maszyny. Liczby te świadczyć mogą o wysokiej liczbie produkowanych artykułów, która średnio wynosi tysiąc pięćset dziennie. Tak duże przedsięwzięcie spowodowane jest popularnością marki i uznaniem ich produktów. Wieloletnie doświadczenie i dbałość o detal przyciągają wielu klientów, a zastosowanie najnowszej technologii zwiększa funkcjonalność oraz jakość sprzedawanych wyrobów.

CatalanoCatalano stawia na jakość

Podczas produkcji, największy nacisk kładziony jest właśnie na wysoką jakość. Jest to swego rodzaju moralne zobowiązanie ze strony pracowników na każdym etapie produkcji. Warto również podkreślić, że marka ta podczas maksymalnego wykorzystania swoich maszyn produkcyjnych, dba o środowisko naturalne. Stopień automatyzacji jest bardzo duży, jednak stosuje się maksymalną oszczędność energii oraz zasobów.

Wartości firmy Catalano

Włoska jakość produktów ceramicznych jest dobrze znana. Marka ta z pewnością podtrzymuje tradycję i zawsze stara się o najlepsze artykuły łazienkowe. Wszystkie projekty firmy są starannie wykonywane przez profesjonalistów. Dzięki temu firma ta posiada stylowe oraz charakterystyczne umywalki, brodziki i wiele innych. To, na co również należy zwrócić uwagę, to pasja! Właściciele włoskiej marki Catalano utrzymują swoje zainteresowania od wielu lat i wciąż je rozwijają. To właśnie duże zaangażowanie powoduje, że wielu ludzi z całego świata tak chętnie sięga po ich produkty. Wydajność procesu produkcyjnego jest niezwykle wysoka, a mimo to nie wpływa niekorzystnie na środowisko, co jest godne uznania. W ogromie produkcji nie zapomina się też o kliencie oraz efekcie, w końcu to komfort i zadowolenie z artykułów jest najważniejsza i najbardziej ceniona.