Zbliżające się święta sprawiają, że oprócz porządków i przygotowywania smacznych posiłków, myślimy również o dekoracjach na Boże Narodzenie. Coraz częściej nie ograniczając się wyłącznie do wnętrza mieszkania, a ogrodu. Mylne jest bowiem przekonanie, że potrzeba dużej przestrzeni, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Pomocne w tym celu będą ozdoby LED. Nie ma znaczenia, czy preferujemy subtelne ozdoby, czy może multikolorowe, rzucające się w oczy dekoracje. W każdym przypadku znalezienie idealnych świetlówek będzie prostsze niż kiedykolwiek.

Ogrodowe dekoracje na Boże Narodzenie

Posiadanie ogrodu to mnóstwo obowiązków związanych z jego pielęgnacją, ale również przyjemności. W okresie poprzedzającym święta możemy odczuć je najbardziej. Producenci świątecznych ozdób oferują bowiem szereg różnorodnych dekoracji i figur, które nie tylko podniosą atrakcyjność domowej przestrzeni, ale również będą pełnić rolę dodatkowego oświetlenia. Od klasycznych bałwanków, po ponadczasowe renifery, czy całe zaprzęgi świętego Mikołaja. Naprawdę jest w czym wybierać i nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie wybrać takie dekoracje na Boże Narodzenie, które będą zgodne jego oczekiwaniom, jak i możliwościom.

Na balkon

Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami balkonu lub tarasu, również mamy okazję wprowadzić świąteczny nastrój. Polecanymi dekoracjami w tym zakresie są podświetlane bałwanki czy misie polarne – dostępne w różnorodnych wariantach rozmiarowych.

Choinka – nie tylko do domu

Choinka na Boże NarodzenieNie ulega najmniejszym wątpliwościom, że przedmiotem, który najbardziej oddaje magię zbliżających się świąt jest choinka. W sprzedaży znajdziemy mnóstwo drzewek z LED-owym podświetleniem, oferowanych w rozmaitych wysokościach. Co ważne – mogą być wykorzystane na zewnątrz.

Kurtyna świetlna – hitem w dekoracji na Boże Narodzenie

Klasyczne lampki i kurtyny świetlne od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością w zewnętrznym ozdabianiu domów. Do ich zawieszenia potrzebujemy elementów konstrukcyjnych budynku, np. krawędzi dachu, wnęki okiennej czy sklepienia na balkonie. Najefektowniej prezentują się modele białe, choć multikolorowe kompozycje także zrzeszają szerokie grono odbiorców. W sprzedaży znajdziemy rozmaite dekoracje, począwszy od łańcuchów z gwiazdkami, po sople lodu czy lodowe łezki. W ostatnich sezonach sporą popularnością cieszą się spadające krople deszczu czy płatki śniegu zasilane promieniowaniem słonecznym.