Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że narożnik na zamówienie to najlepsza propozycja z możliwych, o ile pragniemy posiadać na wyposażeniu swojego mieszkania funkcjonalny, atrakcyjny wizualnie i dopasowany do metrażu, mebel wypoczynkowy. Wygodne poduchy skłaniające do dłuższego relaksu, szerokie siedzisko zapewniające komfort znajdującym się ościom oraz kształt idealny dopasowany do osobistych oczekiwań. To tylko niewielki zarys atutów, jakimi niezaprzeczalnie charakteryzują się komplety wypoczynkowe robione pod indywidualne zamówienie. Świadczyć o tym fakcie może chociażby rosnąca ilość zainteresowanych tym rozwiązaniem, osób.

Narożnik na zamówienie – mebel ‘szyty na miarę’

Ogromna różnorodność firm meblowych oferujących w swoim asortymencie możliwość wykonania kanapy pod osobiste zamówienie sprawia, że z jej zakupem nie powinien mieć problemu żaden użytkownik. Nie ma znaczenia, czy dysponujemy przestronnym domkiem jednorodzinnym, czy mieszkaniem w bloku – bez najmniejszych trudności dopasujemy sofę idealną, zapewniając sobie optymalną ilość przestrzeni do siedzenia i leżenia. Ten fakt dotyczy zarówno narożników na wymiar przeznaczonych do salonu, jak i do kuchni. Możliwość dostosowania do wielkości pomieszczenia oraz ilości domowników zapewni maksimum wygody i komfortu. Mając do wyboru tak ogromną różnorodność wariantów, możemy wykreować niemalże każdą aranżację, spełniającą nasze potrzeby i oczekiwania, zarówno pod kątem wygody, funkcjonalności, jak i estetyki.

Rodzaje

Narożniki na zamówienie mogą występować zarówno w wersji nierozkładalnej, jak i rozkładanej. Te pierwsze dają nam szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o sposoby ich rozkładu. Przykładem może być projekt bardzo dużych zestawów, utrzymanych w kształcie litery C lub U. Wbrew ogólnym przekonaniom, to rozwiązanie, które zarówno dobrze sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, jak i tych małych, w których każdy centymetr wolnej powierzchni musi być odpowiedni zagospodarowany. Do wyboru są zarówno klasyczne narożniki na zamówienie sprzedawane w komplecie z dużymi pufami i miękkimi bokami, jak i nowoczesne, których cechą charakterystyczną jest minimalistyczny design.