Aranżacja wnętrza łazienki nie jest zadaniem łatwym. To pomieszczenie stanowi domową strefę relaksu i odnowy. Dlatego chcemy, aby meble łazienkowe zapewniły nam komfort użytkowania. Jednocześnie, całość wyposażenia łazienki powinna być estetyczna i spójna. Jakie meble do łazienki wybrać?

Stylowe i nowoczesne meble łazienkowe

Meble łazienkowe defraWśród polskich producentów mebli łazienkowych, jednym z liderów jest firma Defra. Meble łazienkowe Defra odznaczają się dobraną kolorystyką, estetyczną formą i nowoczesnością rozwiązań. Projektanci marki dbają, aby kolorystyka i forma mebli były zgodne z panującymi trendami. Dlatego w najnowszych kolekcjach proponują meble w odcieniach bieli, beżu, szarości i brązu. Dostępne są jednak również meble łazienkowe o barwach odważniejszych, na przykład w odcieniu burgundu i pastelowego fioletu. Dzięki temu, z użyciem mebli łazienkowych Defra można urządzić łazienkę w zgodzie z indywidualnymi upodobaniami.

Funkcjonalne rozwiązania w łazience

Oprócz stylowego designu, na uwagę zasługuje również funkcjonalność mebli tej marki. Meble łazienkowe Defra, dostępne na przykład tutaj: https://www.lazienkawsieci.pl/category/meble-lazienkowe-meble-lazienkowe-defra zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, takie jak:

DefraIn, czyli szafki w formie organizerów z wydzielonymi półkami - rozwiązanie przydatne, w celu przechowywania najróżniejszych łazienkowych akcesoriów, kosmetyków i sprzętu,udoskonalone szuflady wysuwane z zastosowaniem systemu DefraSlim - szuflady bardziej pojemne i łatwe w wysuwaniu, dzięki przystosowanym prowadnicom,

  • DefraSoftCloseDoor - wprowadzone systemy ułatwiają domykanie drzwi szafek. Drzwi lub front szuflady wystarczy delikatnie popchnąć, a domknięcie nastąpi samoczynnie i cicho,
  • PushToOpen - ułatwione otwieranie szuflad i szafek. Wystarczy lekko przycisnąć front, aby szuflada się wysunęła, a szafka otworzyła,
  • DefraUVprotect - meble łazienkowe Defra lakierowane są powłoką odporną na promienie UV,
  • DefraLaminate - dekoracyjna płyta, o wysokim stopniu odporności na wysokie temperatury i czynniki mechaniczne,

DefraFrez - meble są zdobione oraz profilowane tak, aby były nie tylko estetyczne ale również łatwe w oczyszczaniu, ciekawe wykończenia wnętrza szafek - grafitowe wnętrze lub ścianki boczne.

Projektanci marki dbają, aby meble łazienkowe Defra dobrze spełniały swoją funkcję - dekoracyjną i praktyczną. Dzięki wykorzystaniu mebli tej firmy, można zaaranżować wnętrze łazienki estetyczne i ergonomiczne. Zdecydowanie są to dwa najważniejsze aspekty dobrej organizacji przestrzeni w łazience.