lampy designUrządzanie domu to spore wyzwanie. Pochłania mnóstwo czasu i pieniędzy. Odpowiednie światło tworzy w domu nastrojowy klimat. W nowoczesnych domach królują lampy, design który zawdzięczają swoim kształtom często odbiega zupełnie od standardowych wyobrażeń o lampach. Te unikalne dzieła sztuki wychodzą spod rąk zdolnych projektantów.

Takie lampy często zaskakują kształtem, kolorem i formą. Posiadają wiele drobnych szczegółów, które wyróżniają je od tanich podróbek. Oryginalne lampy od projektanta mogą kosztować od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Płacimy za unikalność wyrobu i kunszt jego wykonania. Nie ma co się oszukiwać - niektóre lampy to prawdziwe dzieła sztuki. Dodadzą klasy każdemu pomieszczeniu. Odpowiednio dobrana gra świateł potrafi optycznie powiększyć pomieszczenie.

Małe lampki tworzą idealny nastrój w sypialni. Większe, takie które dadzą się postawić na ziemi idealnie nadają się do oświetlania salonu. Podczas oglądania telewizji lubimy mieć zapalone światło, ale górne jest zbyt rażące? Wystarczy postawić w kącie salonu małą lampeczkę w intrygującym kształcie, która doświetli pomieszczenie i wprowadzi w nim błogi nastrój. Wybór oświetlenia to sprawa indywidualna, jednak właściwy design jest zawsze w cenie.