Co raz częściej można ostatnio zauważyć napisy ścienne, szyldy sklepów czy różne banery, które składają się z liter 3d. Oznacza to nic innego jak litery przestrzenne, które są dzisiaj bardzo popularne w różnych dziedzinach życia. Mogą one mieć różne barwy, a także być wykonane z różnorodnych materiałów. Czy są one, więc prawdziwym hitem czy może kitem?

Odpowiednie dla firm i domów

wyraz ułożony z białych liter 3DDla jednych litery 3d będą mniej dla drugich bardziej atrakcyjne. Bez wątpienia jednak są świetnym sposobem na reklamę lub pomysłem na dekorację. Można je użytkować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, więc są dosyć uniwersalne. Dzięki ich ciekawemu wyglądowi możliwe jest przyciągnięcie uwagi klientów lub po prostu zapewnienie sobie świetnej ozdoby w domu. Takie litery są bowiem stosowane zarówno w mieszkaniach prywatnych jak też gabinetach lekarskich, stomatologicznych oraz biurach i sklepach. Praktycznie wszędzie, gdzie chcemy możemy umieścić tego typu elementy. Jaka jest ich funkcja? To zależy od potrzeb i oczekiwań.

Uniwersalne zastosowanie

Otóż mogą one stanowić jedynie element dekoracyjny, ale także może to być wizytówka firmy, jej reklama. Nierzadko można spotkać się dzisiaj z napisami 3d na galeriach handlowych, które informują jakie sklepy w niej znajdziemy, a także na biurowcach, gdzie spełniają także funkcję informacyjną. Takie litery przestrzenne znakomicie sprawdzają się na zewnątrz budynków, gdyż odpowiednio zabezpieczone są bardzo trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo można je także podświetlić, więc nie ma żadnego problemu ze zlokalizowaniem firmy czy sklepu w ciemnościach. Bez wątpienia litery te są świetną okazją do reklamy, a także stanowić mogą niebanalną i oryginalną ozdobę w domach. To właśnie litery przestrzenne są dzisiaj umieszczane na ścianach naszych mieszkań i domów i tworzą w ten sposób sentencję lub przedstawiają inne symbole związane z naszym życiem. Jest to nowoczesne rozwiązanie, na które decydują się nie tylko młode osoby. Bardzo atrakcyjne jest to, że nie musimy nawet przytwierdzać takich liter do ściany, gdyż są one zazwyczaj lekkie i można je z powodzeniem nakleić. Niektórzy stosują je także jako figurki, które ustawia się na komodach czy półkach.

Bez względu na swoje przeznaczenie i funkcje litery 3d są bez wątpienia wielkim hitem ostatnich czasów. Oczywiście wszystko zależy tu przede wszystkim od ich wyglądu i estetyki jednak dobrze stworzone litery mogą naprawdę o wiele podnieść standard niejednego pomieszczenia oraz stanowić niezłą reklamę dla danej firmy.