Wystrój łazienki jest dla nas istotny przede wszystkim przy okazji organizowania remontu. Zależy nam na powierzchniach, które są jednocześnie łatwe w czyszczeniu, jak również i po prostu funkcjonalne oraz wygodne w codziennym korzystaniu. Jednocześnie, dysponując niewielką powierzchnią, często mamy problem z ułożeniem wszystkich niezbędnych rzeczy w jednym miejscu.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą nam meble łazienkowe tworzone zgodnie z nowoczesnymi standardami, takie jak choćby Antado. Marka ta przygotowuje meble, które odpowiadają współczesnym nabywcom przede wszystkim z uwagi na swoją formę. Sprawdźmy więc, jakie rewolucyjne rozwiązania marki Antado sprawiają, że meble te są tak szczególnie wyjątkowe.

Higiena czyszczenia

meble łazienkowe Antado, źródło: Fajnalazienka.comPrzede wszystkim wiele mebli z kolekcji marki Antado to rozwiązania niezwykle komfortowe z uwagi na ich budowę. Kilka kolekcji oferuje bardzo klasyczne, masywne rozwiązania, które przyciągają uwagę swoim charakterem, ale również mają wygodnie zabudowaną przestrzeń pozwalającą na regularne czyszczenie. Dla tych jednak osób, którym to nie wystarcza, dedykowane są rozwiązania bardziej nowoczesne, łącznie z meblami zawieszonymi po prostu na ścianach. Daje to nie tylko gwarancje wygody w utrzymywaniu czystości, ale również zapewnia bezpieczeństwo na wypadek np. niespodziewanego pęknięcia rury – mamy pewność, że meble Antado nie zostaną uszkodzone nawet w takim wypadku.

Nowoczesne rozwiązania

Dzisiejsze meble łazienkowe marki Antado wyróżniają się nie tylko przemyślanym montażem, ale również innymi, ciekawymi rozwiązaniami. Zaliczyć do nich można choćby ciche domykanie drzwi i szuflad, które nie tylko sprawdzi się jako praktyczny dodatek do użytkowania wnętrza, ale również będzie doskonale chronić meble przed nadmiernym i przypadkowym zniszczeniem. To również system bezpieczny w domach, w których są małe dzieci, chroniący przed bolesnymi stłuczeniami i przytrzaśnięciami palców. Wystarczy wybrać odpowiadającą naszym gustom serię mebli Antado, dostępnych np. na stronie: http://www.fajnalazienka.com/firm-pol-1210591282-ANTADO.html i cieszyć się ich wyglądem oraz jakością.